top of page
znak recyklingu

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
 
2 500 000 ton odpadów tekstylnych rocznie produkowanych jest w Polsce. Jako odpowiedzialny dostawca łóżek kontynentalnych, tapicerowanych oraz materacy wybieramy rozwiązania przyczyniające się do zmniejszenia tej liczby.
 
Coraz więcej osób chciałoby posiadać w swoim domu produkty unikalne i oryginalne. Jednocześnie nasza świadomość ekologiczna wzrasta i zwracamy uwagę na pochodzenie i wykonanie zakupionych przedmiotów.​

W odpowiedzi na powyższe przyszedł nam do głowy pomysł aby połączyć te  trudne do realizacji zadania. Stworzyliśmy ideę dla osób kochających wyjątkowość, a zarazem  dbających o Ziemię.

 
Szybko zmieniające się trendy w designie sprawiają, że często pozostają nam niewykorzystane surowce, w tym różne rodzaje i kolory tkanin, które musielibyśmy utylizować, a tym samym powiększać zanieczyszczenie naszej planety. ​ Zdecydowaliśmy, że musimy wykorzystać je bardzie kreatywnie. Jest to dla nas wyzwanie, które mimo wszystko sprawia nam  mnóstwo frajdy.

NASZE PRODUKTY

LEGOWISKA DLA ZWIERZĄT
 
Proponujemy legowiska dla zwierząt, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości - z resztek tkanin i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji! Wypełnienie legowiska to owata pochodząca od najlepszych producentów z Polski.
 
Legowiska są jedyne w swoim rodzaju. Każde wykonane jest ręcznie: przez to wyjątkowe i dopracowane w każdym detalu! Tkanina jest przyjemna w dotyku. Nadaje się do częstego mycia, nie pochłania zapachów i wykazuje wysoką odporność na zadrapania.

PLECAKI
 
Kolejny nasz produkt z końcówek produkcyjnych do bardzo praktyczny plecak. Idealnie sprawdzi się dla młodszych użytkowników jako torba do szkoły czy worek  na strój gimnastyczny a także dla starszych, na zakupy, wycieczki, do pracy czy na uczelnię. To uniwersalny produkt pasujący do wszelakich stylizacji.
 
  Plecak wykonany z bardzo trwałej i mocnej tkaniny tapicerskiej, który można z łatwością prać w pralce w
40 st. Grube, bawełniane sznurki są wyjątkowo miękkie co zapewnia komfort nawet przy większym obciążeniu plecaka. 

TORBY I SASZETKI / KOSMETYCZKI
 
Wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji. Są idealne na zakupy, na drugie śniadanie lub jako opakowanie na prezent.

Prezentowane modele zostały już wyprodukowane i czekają na swój nowy dom. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która posiada właśnie taką torbę! :)

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie torby produkowane są w Polsce, są wysokiej jakości i są dostępne od ręki. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju

opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów

torby good fiber

FILOZOFIA ZERO STRAT

 

Razem z nami możesz podejmować świadome decyzje i pomagać w zmniejszaniu ilości odpadów tekstylnych, dbając o przyszłość naszej planety. Jednocześnie możesz posiadać unikalny i jedyny w swoim rodzaju produkt wykonany z końcówek produkcyjnych. To idea dla ludzi kochających wyjątkowość i dbających o świat dookoła nas!

Sprawdzając zasoby na bieżąco proponujemy przedmioty, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości. I nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która posiada właśnie taki mebel!

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie meble produkowane są w Polsce, dostępne od ręki i wysokiej jakości. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju.

 

ECO STATYSTYKI

2500000

ODPADÓW TEKSTYLNYCH PRODUKOWANYCH W POLSCE

2700

LITRÓW WODY PODTRZEBA DO PRODUKCJI JEDNEJ KOSZULKI

85%

TEKSTYLIÓW TRAFIA CO ROKU NA WYSYPISKA ŚMIECI

15 %

TEKSTYLIÓW PODDAWANYCH JEST RECYKLINGOWI

grafika good fiber
EKO STATYSYKI
O nas

O NAS

ZOBACZ JAK TWORZYMY

Praktycznie każdy odpad może być wykorzystany ponownie, bardzo często zupełnie inaczej niż był używany wcześniej. Dbamy o Ziemię, unowocześniając procesy produkcyjne, ograniczając do minimum ilość odpadów.
To co zostaje staramy się przetworzyć na całkiem nowe produkty…