top of page
znak recyklingu

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
 
2 500 000 ton odpadów tekstylnych rocznie produkowanych jest w Polsce. Jako odpowiedzialny dostawca łóżek kontynentalnych, tapicerowanych oraz materacy wybieramy rozwiązania przyczyniające się do zmniejszenia tej liczby.
 
Coraz więcej osób chciałoby posiadać w swoim domu produkty unikalne i oryginalne. Jednocześnie nasza świadomość ekologiczna wzrasta i zwracamy uwagę na pochodzenie i wykonanie zakupionych przedmiotów.​

W odpowiedzi na powyższe przyszedł nam do głowy pomysł aby połączyć te  trudne do realizacji zadania. Stworzyliśmy ideę dla osób kochających wyjątkowość, a zarazem  dbających o Ziemię.

 
Szybko zmieniające się trendy w designie sprawiają, że często pozostają nam niewykorzystane surowce, w tym różne rodzaje i kolory tkanin, które musielibyśmy utylizować, a tym samym powiększać zanieczyszczenie naszej planety. ​ Zdecydowaliśmy, że musimy wykorzystać je bardzie kreatywnie. Jest to dla nas wyzwanie, które mimo wszystko sprawia nam  mnóstwo frajdy.

NASZE PRODUKTY

LEGOWISKA DLA ZWIERZĄT
 
Proponujemy legowiska dla zwierząt, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości - z resztek tkanin i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji! Wypełnienie legowiska to owata pochodząca od najlepszych producentów z Polski.
 
Legowiska są jedyne w swoim rodzaju. Każde wykonane jest ręcznie: przez to wyjątkowe i dopracowane w każdym detalu! Tkanina jest przyjemna w dotyku. Nadaje się do częstego mycia, nie pochłania zapachów i wykazuje wysoką odporność na zadrapania.

PLECAKI
 
Kolejny nasz produkt z końcówek produkcyjnych do bardzo praktyczny plecak. Idealnie sprawdzi się dla młodszych użytkowników jako torba do szkoły czy worek  na strój gimnastyczny a także dla starszych, na zakupy, wycieczki, do pracy czy na uczelnię. To uniwersalny produkt pasujący do wszelakich stylizacji.
 
  Plecak wykonany z bardzo trwałej i mocnej tkaniny tapicerskiej, który można z łatwością prać w pralce w
40 st. Grube, bawełniane sznurki są wyjątkowo miękkie co zapewnia komfort nawet przy większym obciążeniu plecaka. 

TORBY I SASZETKI / KOSMETYCZKI
 
Wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji. Są idealne na zakupy, na drugie śniadanie lub jako opakowanie na prezent.

Prezentowane modele zostały już wyprodukowane i czekają na swój nowy dom. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która posiada właśnie taką torbę! :)

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie torby produkowane są w Polsce, są wysokiej jakości i są dostępne od ręki. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju

plecaki
opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber
opinie klientów good fiber